Jeśli pragniecie, aby Wasza uroczystość ślubna była naprawdę oryginalna i niezapomniana, proponujemy Wam idealne auta do ślubu. To czarne AUDI A8 lub AUDI Q7 - synonimy luksusu, szczęścia i powodzenia. To topowe modele jednej z najbardziej prestiżowych marek na świecie. Wnętrza obu aut zadziwiają przestrzenią i bogatym wyposażeniem, które gwarantuje wygodne podróżowanie Nowożeńcom i Świadkom. Uzupełnieniem komfortowej podróży jest dwustrefowa automatyczna klimatyzacja, zestaw BOSE, jasna tapicerka oraz elegancko ubrany szofer.
Dzięki naszemu doświadczeniu zadbamy aby Wasza droga do ślubu była ekskluzywna, wyjątkowa i przede wszystkim bezpieczna.
W skład usługi jaką Państwu proponujemy wchodzi: przyjazd do domu Pana Młodego, przejazd od Pana Młodego do domu Panny Młodej, wspólny przejazd do kościoła lub USC, przejazd na salę weselną. Możliwy także wyjazd na sesję zdjęciową - do uzgodnienia. Wypożyczalnia samochodów Rebe Car służy pomocą.

Z naszymi klientami podpisujemy umowę wynajmu auta, dzięki której obie strony posiadają zabezpieczenie przed nieoczekiwanymi zdarzeniami. Dzięki bogatej flocie aut jesteśmy w stanie zapewnić państwu komfortowy i bezpieczny przejazd w dniu Państwa uroczystości. Rebe Car to gwarancja jakości!

Cennik rozpoczyna się już od 700zł

Usługa obejmuje:
* wynajem pojazdu do 4 godzin
* odpowiednio ubranego kierowcę
* przyjazd po Pannę Młodą
* przyjazd po Pana Młodego
* przejazd do miejsca uroczystości ślubnych + ewentualny udział w sesji zdjęciowej

W cenę wliczone jest: odpowiednio przygotowane auto, tablice rejestracyjne - MŁODA PARA, elegancko ubrany szofer
Usługa realizowana na terenie Warszawy i okolic (reszta do uzgodnienia).
Możliwość przybrania samochodu żywymi kwiatami - na życzenie klienta (za dodatkową opłatą).