Umowa najmu - Plik do pobrania

Jak można zarezerwować samochód?
 
Skontaktuj się z naszą wypożyczalnią samochodów w Warszawie pod numerem telefonu 799-302-299 lub mailowo pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Nasze biuro odpowiada również na wiadomości przesyłane na nasz profil na facebooku
 
 
Jakie dokumenty należy przedstawić aby wynająć samochód?
 
Potrzebne są 2 dokumenty tożsamości z miejscem zamieszkania (dowód osobisty, prawo jazdy). Dane z tych dwóch dokumentów będą nam potrzebne do przygotowania i wypisania umowy najmu.

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679   z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE  (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL)  informuję, że: Administratorem Państwa danych osobowych jest firma Rebe Car zwana dalej administratorem. Administrator prowadzi operacje przetwarzania następujących kategorii danych osobowych: imię i nazwisko, data i miejsce urodzenia, adres zamieszkania, PESEL, numer dowodu osobistego, numer prawa jazdy oraz numer telefonów. Telefon kontaktowy do administratora 799 302 299, e- mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ile wynosi Kaucja zabezpieczająca za samochód i czy jest zwrotna?

  • Średnia wysokość kaucji to kwota w wysokości od 500 do 1000 zł.
  • Pobieramy ją z góry w momencie podpisania umowy i przekazania samochodu klientowi.
  • Kaucję zwracamy w momencie zwrotu auta.  
  • W przypadku nie dotrzymania warunków umowy bądź w zależności od komplikacji (np. zaistniałej szkody lub zagubienia kluczyków) zatrzymujemy kaucję do wyjaśnienia sytuacji.
Gdzie mogę wynająć samochód?
 
W naszym biurze w Warszawie ul. Modlińska 49 wynajem i odbiór jest bezpłatny. W przypadku podstawienia auta pod wskazany adres, koszt takiej usługi wynosi średnio od 30 do 100 zł brutto.
 
Czy wynajętym autem mogę wyjechać poza granice RP, na terenie Uniii Europejskiej?
 
Bez zgody na piśmie wyrażonej przez Wypożyczalnię nie można wyjeżdżać poza granice Polski. Jeśli chcesz wynajętym samochodem podróżować zagranicą, należy:
  • powiadomić wynajmującego (wypożyczalnię samochodów)
  • dokonać ustalonej opłaty dodatkowej, za wyjazd poza granice RP (200zł)
  • uzyskać zgodę na piśmie (ustalone w umowie)
  • wysokość kaucji przy wyjeździe poza teren RP wynosi 3000zł

Czy obowiązuje mnie limit kilometrów?

W przypadku użytkowania wynajętego samochodu w Polsce nie ma limitu kilometrów.
 
 
Jak mogę zapłacić za wynajem auta?
  • Gotówką w złotówkach lub w walucie obcej (wg średnich stawek kursu NBP),
  • przelewem na konto firmowe w ING Bank Śląski 31 1050 1012 1000 0090 7306 0528